پنجشنبه 25 مهر 1398
مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری گیلان خبر داد:

برگزاری نمایشگاه توانمندی های روستائیان و عشایر کشور از 24 مرداد ماه در تهران

نسخه چاپی ایجاد : ‎1398/05/16 14:44 بازدید: 895

مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری گیلان با اشاره به برگزاری نمایشگاه توانمندی های روستائیان و عشایر کشور از 24 لغایت 27 مرداد ماه سال جاری در تهران، ابراز امیدواری کرد شرکت کنندگان گیلانی جهت هرچه بهتر شناساندن ظرفیت های اقتصادی استان تلاش کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان؛ یاور پیرعلایی در جلسه هماهنگی برگزاری نمایشگاه توانمندی های روستائیان که با حضور نمایندگان فرمانداری های سراسر استان و کارآفرینان و تولیدکنندگان روستایی در محل سالن شهید انصاری استانداری گیلان برگزار شد، با تاکید بر لزوم حضور گسترده ی شرکت کنندگان استان در نمایشگاه مذکور، خاطرنشان کرد: گیلان همواره از استان های پیشتاز در حوزه تولید، اشتغال و کارآفرینی روستایی بوده است و انتظار دارم حضوری موثر از خود نشان دهیم.

وی هدف از برگزاری چنین نمایشگاه هایی را شناساندن ظرفیت های تولیدی و اقتصادی استان قلمداد کرد و یادآور شد: گیلان دارای سابقه ای درخشان در بخش صنعت تولید است که قسمت عمده ی این تولیدات شامل تولیدات روستائیان است.

گفتنی است نمایشگاه توانمندی های روستائیان و عشایر کشور 24 الی 27 مرداد ماه سال جاری به میزبانی معاونت توسعه روستائی و مناطق محروم کشور و در محل نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.

استاندار گیلان
دولت و ملت همدلی و همزبانی